Yukon Arctic Ultra 100 mil – díl 1.

YAU 100 mil, V mém žití vítr vane různými směry, tentokrát mě krutý severní vítr odvanul až na Yukon. Čeká mě tu krásných a mrazivých 160 km Yukonskou divočinou, pro někoho závod pro magory, pro někoho výzva, pro někoho očista duše.

Pro mě to je další příležitost na nové sběratelské kousky do mé sbírky zážitků. Co stane se to má se stát, a tak mi držte palce a třeba si na mě vzpomeňte, každá vaše myšlenka do předu mě požene:) Děkuji vám velice.

The wind is blowing in many direction in my life and this time it blowed me to far north to Yukon. Spectacular and freezing 100 miles is awaiting for me, through Yukon wilderness, without much support. For someone race for insane people, for someone great challenge, for someone soul cleansing.

For me it is another great opportunity to collect another experience to my wide collection of experience. What should happen will happen so fingers crossed and send me some positive vibez as every thought from you will push me closer to the finish line:) Thank you.

Yukon Arctic Ultra 100 mil-Jan Venca Francke-1
Sdílejte

Podobné příspěvky

Jeden komentář

  1. Paráda. Náhodou na facebooku jsem narazil na Tvůj blog. Yukon je úžasnej a nadchne každého dobrodruha svoji velikosti, velkolepostí, divočinou a tajemným klidem… Yukon – Larger than Life. Posílám myšlenku a vzpomínku na půl roku stráveného na Yukonu. Na Yukon se nazapomíná, vryje se Ti pod kůži.
    Zlom vaz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *