Vertone mne již 7 rokem podporuje na mých zimních cestách. Vertone je velkoobchodní prodej a distribuce vybavení pro outdoorové sporty, horolezectví, kemping, turistiku a práce ve výškách. Služby v oblasti osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. VERTONE je výhradní zástupce značek PETZL, THERMAREST, MSR, SEALLINE, PLATYPUS, MONTANE, CHILLAZ, SUMMIT TO EAT.

Montane mne obléká od mých prvních kroků na Yukon Arctic Ultra 2014 až po Iditarod Trail Invitational 2019 a 2022. MONTANE® Further Faster – kvalitní ultralehké technické oblečení pro horolezce, alpinisty, cestovatele a sportovce. Prodyšné a odolné vybavení pro běh a trailrunning. Montane je synonem pro lehké a nepromokavé oblečení nejen do hor.

Na Boty Inov 8 nedám dopustit, podržely mně na tratích od 10 km po 750 km na mrazivém Yukonu. Skály, mokřady a bahno jsou hluboko zakořeněné v jejich DNA. Stvořil je Fell Running a zkoušku dospělosti skládali v divokých horách Lake District. Drsné podmínky je donutily sáhnout si na dno a přijít s inovacemi, které navždy změnily svět trailových bot.

Stát u nich v krámě, je jak stát v laboratoři – všechny věci ultralehký a funkční. Otestoval jsem ten nejlehčí spacák na trhu, nepromokavé ponožky a mnoho dalších ultralehkých vychytávek.

Výkonné LED svítilny a čelovky Fenix.

Česká značka karbonových běžeckých holí HAAKON, nová dynamická značka, skvělý design a fantastický servis garance okamžité výměny tubusů po 3 roky!

Běžecký obchod specializovaný na obuv pro trailové běhání a přirozený pohyb v přírodě i v městské džungli.

Obchod s outdoorovým a sportovním vybavením, který je mým partnerem zejména na triatlonových akcích.

Český Antarktický nadační fond byl založen v roce 2014 na podporu polárních vědecko-výzkumných aktivit v oblastech Antarktidy a Arktidy. Cíle ČNAF jsou získávat alternativní prostředky pro podporu polárních výzkumů, představit veřejnosti české polární vědecké aktivity a ukázat jejich význam pro celou naši společnost. Česká republika má v Antarktidě dvě polární základny, obě provozuje Masarykova univerzita v Brně (resp. Český antarktický vědecký program, který na univerzitě sídlí), se kterou ČANF úzce spolupracuje. Česká vědecká stanice Johanna Gregora Mendela stojí na ostrově Jamese Rosse poblíž Antarktického poloostrova a refugium CZ*ECO Nelson se nachází na souostroví Jížní Shetlandy.

Rodinná firma se již od roku 1989 specializuje na prodej, půjčovnu a servis lyžařského a cyklistického zboží. Pro zákazníky je připraven kompletní sortiment lyžařského vybavení – sjezdové a běžecké lyže, lyžařské a běžecké boty, snowboardy a s nimi související vybavení, oblečení a celá řada dalších doplňků. V letní sezoně se plně věnují cyklistice, prodeji i servisu kol a nabízí veškeré služby s cyklistikou související, včetně půjčovny.

Walldesign je kreativní studio, které se zabývá grafickou identitou interiérů. Základem tvorby je grafický design a jeho využití v architektuře interiéru, ve kterém se může stát buď ústředním motivem, podpořit jeho určité prvky, či změnit ladění a charakter celého interiéru jako takového. Tomáš Martin je také tvůrce obálky a grafik k úvodním kapitolám mé knihy Sám sobě psem.

Zelené střechy prodlužují životnost střešního pláště, protože ho chrání před UV zářením, povětrnostními vlivy, vysokými teplotami i mechanickým poškozením. Fungují rovněž jako tepelná izolace – vegetace udržuje vyrovnané podmínky a reguluje teplotní výkyvy, takže vytváří stálý tepelný komfort. V létě bude ve vašem domě chladněji a v zimě tepleji, takže se sníží spotřeba energie jak na vytápění, tak na klimatizaci.

MARIMEX je mým partnerem v oblasti posílení těla i duše. Díky jejich infrasauně mám dostatek energie na zdolávání překážek i následnou regeneraci. MARIMEX je společnost, jejímž posláním je naplňovat domácnosti zákazníků radostí, zábavou či odpočinkem, a to formou bazénů, saun, vířivek a trampolín. Společnost MARIMEX je ryze česká, navíc s dlouholetou tradicí, a právě díky tomu si mě získala.

Firma, která se specializuje na zhotovení projektové dokumentace vodohospodářských staveb a konzultační činnost ve vodním hospodářství. Od roku 2011 jsme autorizováni v oboru staveb vodního hospodářství a krajinného inženýrství. Pavel byl členem provinčního rekonstrukčního týmu České republiky v Afghánistánu, kde měl jako stavební expert na starosti výstavbu nové vodohospodářské infrastruktury a podporu místní vlády v segmentu vodního hospodářství. Pracoval na vodohospodářských projektech v České republice, Kosovu, Mongolsku, Afghánistánu a Etiopii.

Díky radiu Beat a Petru Šimáčkovi jsem s Vámi online ze všech koutů světa.

Sony CyberShot Camera DSC-RX0 II.  Fotky a videa s dramatickou dynamikou. Kompaktní kamerka RX0 druhé generace od Sony se řadí do toho nejlepšího, co v této kategorii lze pořídit. Má větší čip než většina kompaktních fotoaparátů. Dokáže nahrávat detailní 4K videa, dočkala se vylepšené stabilizace i nejkratší zaostřovací vzdálenosti.

IoniLyte je úplně jiný ionťák. Unikátní a vyvážené složení IoniLyte splňuje všechna kritéria pro doplňování minerálů u sportovců a těžce pracujících v závislosti na míře námahy, teplotě a vlhkosti prostředí. IoniLyte obsahuje optimální poměr sodíku a draslíku 3,5 : 1. Vysoký obsah přírodního hořčíku přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální činnosti svalů. 

Bleskurychle najdou tu nejvýhodnější letenku na trhu.

Potřebujete efektivní webové stránky, které se snadno ovládají, jsou vidět ve vyhledávání a pomůžou Vám lépe obchodovat?