Vertone mne již 7 rokem podporuje na mých zimních cestách. Vertone je velkoobchodní prodej a distribuce vybavení pro outdoorové sporty, horolezectví, kemping, turistiku a práce ve výškách. Služby v oblasti osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. VERTONE je výhradní zástupce značek PETZL, THERMAREST, MSR, SEALLINE, PLATYPUS, MONTANE, CHILLAZ, SUMMIT TO EAT.

Montane mne obléká od mých prvních kroků na Yukon Arctic Ultra 2014 až po Iditarod Trail Invitational 2019 a 2022. MONTANE® Further Faster – kvalitní ultralehké technické oblečení pro horolezce, alpinisty, cestovatele a sportovce. Prodyšné a odolné vybavení pro běh a trailrunning. Montane je synonem pro lehké a nepromokavé oblečení nejen do hor.

Na Boty Inov 8 nedám dopustit, podržely mně na tratích od 10 km po 750 km na mrazivém Yukonu. Skály, mokřady a bahno jsou hluboko zakořeněné v jejich DNA. Stvořil je Fell Running a zkoušku dospělosti skládali v divokých horách Lake District. Drsné podmínky je donutily sáhnout si na dno a přijít s inovacemi, které navždy změnily svět trailových bot.

Stát u nich v krámě, je jak stát v laboratoři – všechny věci ultralehký a funkční. Otestoval jsem ten nejlehčí spacák na trhu, nepromokavé ponožky a mnoho dalších ultralehkých vychytávek.

Výkonné LED svítilny a čelovky Fenix, které mě nikdy na mých cestách nezklamaly.

Česká značka karbonových běžeckých holí HAAKON, která vyrostla v Jizerských horách má skvělé technické parametry, nápaditý design a fantastický servis – garance okamžité výměny tubusů po 3 roky!

Kästle se vyznačuje výkonem, kvalitou a trvanlivostí. Legendární značka se 100 letou zkušeností na trhu s lyžemi mě doprovodí v Aljašské stopě.

Gnarly Owl je česká značka specializující se na polarizační brýle. Již od roku 2017 děláme radost všem lyžařům, snowboardistům, skialpinistům, cyklistům, běžcům a dobrodruhům, kteří hledají kvalitní a stylové polarizační brýle.

Rodinná firma se již od roku 1989 specializuje na prodej, půjčovnu a servis lyžařského a cyklistického zboží. Pro zákazníky je připraven kompletní sortiment lyžařského vybavení – sjezdové a běžecké lyže, lyžařské a běžecké boty, snowboardy a s nimi související vybavení, oblečení a celá řada dalších doplňků. V letní sezoně se plně věnují cyklistice, prodeji i servisu kol a nabízí veškeré služby s cyklistikou související, včetně půjčovny.

Walldesign je kreativní studio, které se zabývá grafickou identitou interiérů. Základem tvorby je grafický design a jeho využití v architektuře interiéru, ve kterém se může stát buď ústředním motivem, podpořit jeho určité prvky, či změnit ladění a charakter celého interiéru jako takového. Tomáš Martin je také tvůrce obálky a grafik k úvodním kapitolám mé knihy Sám sobě psem.

Zelené střechy prodlužují životnost střešního pláště, protože ho chrání před UV zářením, povětrnostními vlivy, vysokými teplotami i mechanickým poškozením. Fungují rovněž jako tepelná izolace – vegetace udržuje vyrovnané podmínky a reguluje teplotní výkyvy, takže vytváří stálý tepelný komfort. V létě bude ve vašem domě chladněji a v zimě tepleji, takže se sníží spotřeba energie jak na vytápění, tak na klimatizaci.

Díky radiu Beat a Petru Šimáčkovi jsem s Vámi online ze všech koutů světa.

IoniLyte je úplně jiný ionťák. Unikátní a vyvážené složení IoniLyte splňuje všechna kritéria pro doplňování minerálů u sportovců a těžce pracujících v závislosti na míře námahy, teplotě a vlhkosti prostředí. IoniLyte obsahuje optimální poměr sodíku a draslíku 3,5 : 1. Vysoký obsah přírodního hořčíku přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální činnosti svalů. 

Potřebujete efektivní webové stránky, které se snadno ovládají, jsou vidět ve vyhledávání a pomůžou Vám lépe obchodovat?